Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopták a telefonomról a pénzt?

Ellopták a telefonomról a pénzt?

Figyelt kérdés
2 napja fel lett töltve a telefonom. És másnap kaptam egy sms-t h 500 Ft alá csökkentem. Én meg mondom az jó, de nem csináltam semmit. Itthon gépeztem wifin voltam végig.... 1500Ft meg nem tűnik csak el úgy. És az sms után kb. fél órával megnéztem mennyi pénzem maradt és hát 48Ft. Mi történt? Esetleg tudjátok hol tudom megnézni, hogy mire ment el a pénzem? (Telekom-os vagyok)

2019. jún. 28. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Hívd fel az ügyfélszolgálatot, ott megmondják. Valószínűleg egy havidíjas szolgáltatás volt, aminek a megújítására nem volt elég pénzed, ezért felfüggesztették és amint feltöltötted és lett, újra aktiválódott. Vagy olyan mobilneted van, ami felcsatlakozáskor aktiválódik, akkor leveszi a pénzt és netezhetsz. Ha a wifi egy pillanatra megszakadt és a telefonon be volt kapcsolva a mobilnet, az pont elég, hogy levegye a pénzt.
2019. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Így van, valami havidíjas szolgáltatás lehetett aktív a SIM kártyán ami vonta az összeget...

Ha telefonálni nem szeretnél, személyesen legjobb bemenni az ügyfélszolgálatra megtudakolni.

2019. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Telekom?


Telekom alkalmazást töltsd le, lépj be, és ott meg tudod nézni, hogy milyen csomagok vannak neked aktiválva, amik a háttérben vonogatják le az egyenleged, mert biztos, hogy be van kapcsolva jópár. Ha nem tudod letölteni, akkor *111# és ott egyenként végig kell nézegetni, macerás lesz.


Harmadik verzió, hogy bemész és ott megnézegetik neked és kikapcsolják.

2019. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, mert anyámnál már másodszor fordult elő, hogy a feltöltött egyenlege pár nap alatt lefogyott, de állítja, hogy nem beszélt senkivel, csak csörgetett párszor. A bátyámat szokta hívni, de ő mindig visszahívja. Hangposta nem kapcsolt be. Kétszer vette fel valaki összesen, de az is max. egy perc levonás elvileg. Ez a havidíjas izémizé, amiket írtok, tuti, hogy nincs aktiválva.

Tényleg nem tudjuk mi sem, hová tűnt a pénz róla. Az övé hagyományos, nyomógombos, mert már idős. Szintén Telekomos a kártyája.

2019. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1414-et hívd.
2019. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!