Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IGlass 3D round kijelzővédő...

IGlass 3D round kijelzővédő üveggel van valakinek személyes tapasztalata? Mennyire levegősödik?

Figyelt kérdés

Nekem eddig mármilyen üvegfóliám volt, kb. 2 hetet bírt és már előjöttek a levegőbuborékok. Akkor is, ha tökéletes volt a felhelyezés. Na már most egy ilyen üveg 13e foriont, ennyiért nagyon sajnálnám, ha ugyanez lenne és 2 hét múlva dobhatnám ki.

Tényleg a lekerekített oldalak miatt tartósabb?



#védelem #üvegfólia #3d round #kijelzővédő üveg
2019. jún. 30. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokszor valamivel jobbak ezek a tizenezer forintos fóliák, mint a kínai 1 dollárosak. Ha buborékosodna, akkor elvilegy ingyen ki kell cserélniük a fóliát. De ha még így számolsz is, árban jobban kijössz az olcsóbbal. (Én az Xpro-nál tettem fel fóliát).
2019. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem is az az érzésem, hogy ugyanazt a kínai filléres fóliát árulják csilivili dobozban, és az ezerszeres haszonból kijön a cseregarancia és még így is hülyére keresik magukat.

De ha találkoznék olyannal, akinek legalább egy éve fent van és még nem levegősödött fel, akkor elhinném, hogy tényleg többet tud...

2019. júl. 1. 08:47
 3/3 anonim válasza:
Nem friss kérdés, de hátha valakinek hasznos lesz. Nekem júniusban volt egy éves az üvegfólia, és tökéletesen helytállt, nem levegősödött, semmi. Éppen mostanában tervezek cserét, csak amiatt, mert betört már egy ideje a fólia (a kijelző sértetlen), ezután is maradok az iGlass-nál.
2023. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!