Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudok belőle lépni valahogyan?

Ki tudok belőle lépni valahogyan?

Figyelt kérdés

fb tiltást sok barátomat fel oldottak de engemet nem Kedden lesz 2 hete, el is küldtem nekik a személyimet többszőr is meg a útlevelemet de még semmi vállasz nem érkezett. Erre tudsz valami meg oldást?

Meg még annyi, hogy iPhone X telom van és ott be lépni se enged, már mint úgy, hogy regisztráltam egy új facebook-ot de azt írja ki, hogy „Bejelentkezési hiba, Váratlan hiba történt, Kérjük, próbálja meg újra a bejelentkezést.” próbáltam le törölni meg mindent de akkor se engedi valami ötlet erre? amúgy az instával is ugyan ez a helyzet. De gépen beenged lepni.

Ilyenkor mit csináljak? vanrá valami megoldás, hogy be tudjak lépni van semmi?



2019. jún. 30. 11:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!