Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha csak a telefonom képernyője...

Ha csak a telefonom képernyője fekete, de közben reagál ha érintem, akkor elég kicserélni a kijelzőjét?

Figyelt kérdés
Lényeg, hogy a vízálló telefonom kijelzője betört és én úgy használtam vízben, ezért az elején nehezen működött a kijelzője, most meg már el is feketedett az egész, de közben ki/be tudom kapcsolni, tudok képernyőfotózni meg ilyenek. Arra lennék kíváncsi, hogy ilyenkor elég kicserélni a kijelzőjét, vagy a telónak kampec?
2019. jún. 30. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nem a képernyővel lehet a baj hanem az LCD vel. És az többe kerül szervízelni, mint a képernyőt.
2019. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, biztos hülye kérdés de mi a különbség az lcd és a kijelző között?
2019. jún. 30. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Képernyő az üveg az lcd meg ami adja a képet
2019. jún. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Ki mit ért ezalatt, hogy kijelző? Ha drága teló, érdemes kicserélni a “kijelzőt”. Ez alatt értem az előlapját a telefonnak, ami nagy vonalakban áll a

kijelzőből(Lcd panel, ha ez van benne)

Érintő panel (Touch panel) és

Üveglap, ami az egész telefon elejét beborítja.

Ezen kívűl még mást is tartalmazhat. Ezek egy egységet alkotnak, egyben cserélni célszerű, egyenként is lehet, de az macera, mivel összevannak ragasztva.. Legalább is iPhone-oknál így néz ki.

2019. júl. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Elvittem szervizbe és azt mondták 35ezer kicserélni a kijelzőt, de ez nem garancia, hogy működni fog és más nem sérült még a víz miatt.
2019. júl. 2. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!