Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom képeket készít...

A telefonom képeket készít rólam. Ezeket hol tudnám kitörölni?

Figyelt kérdés
Akkor vettem észre, mikor egy e-mailhez szerettem volna mellékletet csatolni és a mellékletek között volt egy csomó kép rólam miközben telefonozok. A képeket nem én készítettem, ezért ilyedtem meg. Hogy tud így lefotózni a telefonom?

2019. júl. 1. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Az elég nagy gond, hogy a telefon magától csinál képeket rólad. Nem töltöttél le valamit az internetröl? (tudod, gyanús fájlok, stb.) Persze lehet, hogy valamit véletlen beindítottál.
2019. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
semmit nem töltöttem le az appstore-s alkalmazásokon kívül.
2019. júl. 1. 23:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a bűnöst. Egy CMsecurity nevű alkalmazás volt még régebben a telefonomon ami lezárt minden alkalmazást és csak kóddal lehetett belépni és ez készítette a képeket amikor megnyitottam egy alkalmazást, de kitöröltem az emaileket amiket küldött a képekkel és így megoldódott a probléma. Köszönöm a segítségedet!
2019. júl. 1. 23:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát a jobb érthetőség kedvéért, a potenciális telefontolvaj leképezésére való az alkalmazás.

Lehetett is olvasni ilyen esetről, amikor a hülye tolvaj úgy bukott le, hogy a telefon elküldte a képét neten keresztül a gazdának.

2019. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!