Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a facebook...

Elfelejtettem a facebook jelszavam és az Email-címem amire küldték az újat évek óta nem él már, mit tehetnék, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Új Email cím hozzáadásához pedig a jelszavam kell, amit szintén arra a címre küldtek ami már nem él, és nem találok a face oldalán semmit telefonszámot vagy emailcímet vagy valamit ami segíthetne, mi a teendő?

Nem foglalkoztam a címemmel és évek óta működött egy "döglött" e-amil címmel is, sose volt belőle hátrányom. Köszönöm szépen az építő válaszaitokat előre is!



2019. júl. 2. 00:21
 1/5 anonim válasza:
Egy hete csináltam ugyan ezt. Új e-mailt kellett csinálnom,arra küldtek egy új jelszót és slussz. Próbáld meg hátha, esetleg telefonszámodat nem kéri? Ha igen add meg és küld arra egy jelszót
2019. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy Email címem ami él, azt írtam be, de kéri a régi jelszót! De én azt felejtettem el!
2019. júl. 2. 01:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a megszűnt e-mail címet újra regisztrálni?


Az tök egyértelmű, hogy valamilyen azonosítás nélkül nem tudsz megadni új jelszó es e-mail cím párost, akkor bárki bármelyik fiókot módosíthatna...

2019. júl. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam, de azért kérdeztem, hogy van e a face-n valami cím vagy telefonszám.
2019. júl. 2. 10:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy atw-s emailom volt, de nem találom hol lehet itt újra regizni... tképp egy webtárhelyes oldal ez, és már vagy nyolc éve nem jártam a közelébe sem.
2019. júl. 2. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!