Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Redmi 5 telefonom van Viber,...

Midorillee kérdése:

Redmi 5 telefonom van Viber, Messenger stb. hívásnàl a hívó fél nem hallja amit mondok, hagyomànyos hívàs esetén minden tökéletesen működik, tudtok erre valami tippet amivel meg tudnàm oldani? Jhasonlóan valamelyikőtök

Figyelt kérdés

Mindent probàltam, újra telepítettem az említett alkalmazàsokat, végignéztük a telefont vírusos e stb...még azt is probàltuk ami kizàrt, hogy okozhatja... esetleg valami frissítést kaphattam a MIUI tól ami bezavart és nem működik.

Minden màs jól működik rajta, de ez szàmomra dühítő mert szeretném használni. És azt se lehet mondani hogy azért mert egy a legutolsó ócska telefon....( Jó van aki biztos költ szàzezreket telora de én nem) a maga kategóriájában teljesen okés készülék


2019. júl. 2. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen jó volt? Amikor először feltelepítetted ezeket a progikat?
2019. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen jo volt, minden működött hang hívás is aztán egyik nap már nem, de megoldottuk már azóta... Factory reset sem használt igy teljesen más android rendszer fut rajta nem a xiaomi redmi által összekókányolt . ..
2019. júl. 24. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült végül megoldani? Újra lett téve az android?
2019. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, új android lett rá telepítve.
2019. aug. 2. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!