Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt írja ki a Facebook lite...

Ezt írja ki a Facebook lite hogy nincs elegendő tárhelyem fénykép készítéshez pedig van és nem tudom hogy miért írja ki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi van telefon memóriában?
2019. júl. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van, aki még használja ezt? Nem gondoltam volna. Válts vissza a normálra. Semmit nem ér, anno én is kipróbáltam, már vagy 2-3 éve, de visszaváltottam, mert több méreg van vele, mint előnye. Tapasztalatom szerint nem "takarékosabb", de sokmindenből kimaradsz.
2019. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
64GB-os a tárhelyem de nem tudom miért írja ki hisz még egy fotót se csináltam a Facebook liteal és a 64GBt-ból is csak kB. 20GBt van felhasználva ezért nem értem hogy miért írja ki ezt.
2019. júl. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!