Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Bluetooth fülhallgatót...

Milyen Bluetooth fülhallgatót ajánlotok futáshoz?

Figyelt kérdés

Fontos lenne hogy legyen benne zajszűrés illetve ne essen le futás közben. Szeretném 10.000ft alatt megúszni. 😀

Köszönöm szépen a segítséget!


2019. júl. 6. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez van kicsit több, de megéri az árát. [link]


Esetleg itt vannak olcsóbbak


[link]

2019. júl. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Habár ezek nem olyanok, amit a füled mögé tudsz akasztani, de azért leírom, mert a netes vélemények alapján ez se esik ki a fülből. Szóval én a Blitzwolf márkát ajánlom, abból is leginkább a BW-FYE5 típust. (az egyetlen bökkenő, hogy nem sok helyről lehet rendelni, illetve itthon 17 ezer körül van, de Banggoodról 10 körül meg lehet már szerezni) Igazából nagyon jó vélemények vannak róla, meg elvileg ki se esik a fülből. (személyes tapasztalatom még nincs avval, hogy mennyire marad bent a fülben, de épp nemrég rendeltem ilyet, szóval pár nap múlva megjön :D )

Vagy esetleg a Blitzwolf többi terméke is jó, de ez a legújabb.

2019. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!