Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 7 zenelejátszójáb...

Cukor chan kérdése:

Xiaomi redmi 7 zenelejátszójában csak nekem nem működik ez a két funkció?

Figyelt kérdés

Én ha új számot teszek a telómra mindig adok hozzá album borítót meg dalszöveget. Az előző telefonom Redmi 3 volt és azon működött mindkét funkció, addig amíg nem frissült. De akkor betudtam annak, hogy már így is szarakszik a telefonom. De kb egy hete új telefont vettem, és a két funkció még mindig nem működik. Próbáltam más képeket, illetve más lyrics fájlokat is, de a probléma biztos nem a fájl, mivel a régi telefonból importált borítók illetve dalszövegek megmaradtak. Sőt, még olyan fájt is próbáltam ami már működött egyszer, és az importálás után is megmaradt, de azokat sem engedi.


Pontosan azt írja ki a dalszövegnél, hogy nem elérhető, a képnél meg hogy hiba miatt nem lehet menteni.


Írtam visszajelzést, de kíváncsi vagyok hogy másnak is akad e ez a probléma.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj ki másik zenelejátszó alkalmazást.


A gyárilag telepített alkalmazások általában gagyik és vannak sokkal jobb alternatívák.

2019. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudok segíteni konkrétan ebben, de egy jó zenelejátszó appot tudok ajánlani. A neve a Google Áruházban szimplán "Zenelejátszó", kék ikonja van, 4,8-as értékeléssel. Szerintem érdemes lenne megnézned, hogy más zenelejátszó appnál is van-e probléma.
2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Play Áruház
2019. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Számítógépen egy tag szerkesztővel(pl. MP3Tag nevű program) adj a zenékhez képeket és probléma megoldva.

Dalszöveget még nem próbáltam abban nem tudok segíteni.

2019. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!