Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
saiyan86 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehet Iphone-on képet úgy törölni, hogy azt csak a telefonról törölje? Mert jelenleg az icloudból is törli.

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, IOS, mobil, iCloud

júl. 8. 13:16  Privát üzenet  

A válaszok

Csak úgy, ha kikapcsolod a fotók szinkronizálását, de innentől kezdve egyet sem fog feltölteni a cloud-ba, és az is lehet, hogy a telefonon lévőket meg törli (sosem próbáltam), és a továbbiakban neked kell valahová töltögetni.

Egy fotót nem lehet kivételbe tenni, mind, vagy egy sem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 8. 16:47 Privát üzenet
icloud egy biztonsági mentés mikor ujra rakod telot vagy átköltözöl egy másikra

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont júl. 9. 16:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a véleményetek a "Nokia 3.1" telefonról?
Qilive 6' Q8 smartphone dual sim telefonról mondanátok véleményt?
SoundWire, csak fordítva? A telefonról kellene a zenét a laptopra továbbítani.
IPhone probléma! Tárhely felszabadítás céljából kitöröltem az adataimat a telefonról egy biztonsági mentes után, majd visszaállítottam iCloudbol?
IOS! Hogy lehet úgy letörölni alkalmazásokat hogy ne csak a telefonról, iCloudból is törlődjenek?
Miért csatlakozik le a Forever BK-100 típusú bluetooth autókihangosító a telefonról?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!