Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Honor8 tipusu...

Vettem egy Honor8 tipusu telefont, de nem fér bele a sim kártya, ahova mutatja az ábra. Sokkal kisebb a hely. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Nyisszantani kell belőle, van a neten egy csomó sablon hozzá. Vagy beviszed egy mobilos céghez, pár ezerért megcsinálják.
2019. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Menj el a szolgáltatóhoz és kérj sim cserét méretprobléma miatt. Ingyenes és azonnal megkapod az újat, amiről gyárilag letörhető a megfelelő méret.
2019. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Szemre is le lehet vágni, ha közben van előtted egy másik, amit esetleg kölcsön tudsz kérni valakitől.

Nekem volt olyan régi kártyám, amit nem használtam fel, mert egy akciós készülékkel kaptam.

Viszont az is egy darabolható kártya volt, így szemre benéztem, hogy pont olyanra vágjam le a saját kártyám is.

Noha egyébként eBay-ről is lehet rendelni kártyavágót 2 dollárért, de amikor pont kellene, nem várhat arra az ember.

2019. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Honor 8 -ba nano sim kell, az a legkisebb méretű, szóval ha nem fér bele, akkor gondolom Neked micro sim van. Ha nincs sablon, vagy nem mersz Te Magad levágni belőle, akkor vidd be a szolgáltatódhoz a kártyát, ott ingyen kicserélik Neked nano sim-re úgy, hogy a mostani számod is megmarad!
2019. júl. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Marad a szolgáltató,nem merem levágni,el is ronthatom és akkor megint csak a szolgáltató lenne a megoldás.Köszönöm.
2019. júl. 9. 06:36
 6/6 anonim válasza:
Ha beviszed a szolgáltatóhoz, ott ingyenesen kicserélik, vagy kivágják. Nekem is volt már ilyen, ingyen cserélték.
2019. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!