Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Titeket nem irritál amikor 5...

Titeket nem irritál amikor 5 mérföldes szöveget írsz valakinek messengeren erre vissza küld egy ilyet :👍?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
De.
2019. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Rövid üzeneteknél is zavar, de a kedvencem az eldöntendő kérdéseknél.
2019. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem érdekel sem Facebook sem Messenger, de azt tapasztaltam fórumokon is, hogy vannak műveletlen tuskó emberek, akik kihívásokkal küzdenek az írásbeli kommunikáció terén.

Ezt én annak tulajdonítom, hogy míg én könyveken nőttem fel, magyar irodalmon, ezek meg bunkó parasztok, könyvet életükben nem láttak.

2019. júl. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
👍
2019. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálam mindig normálisan visszaírnak, ha Messengeren beszélgetek valakivel! Kivétel, amikor közben csak egy rövid 2 soros szöveg jut eszembe, amihez nem igazán lehet hozzászólni, és így csak lájk jön, az érthető!

Engem néha unokatestvérem szokott irritálni: ha Messengeren Neki küldök szülinapi vagy névnapi köszöntőt, azt megköszönni, de ha rajta keresztül egy olyan családtagjának, aki nincs fent Facebook-on, akkor nem ám "köszi, átadom neki" vagy valami, hanem arra egyszerűen csak lájkot küld! Ezt akkora bunkóságnak tartom tőle! Szerintetek?

2019. júl. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
👍👍
2019. júl. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Engem, az irritál, amikor valaki 5 mérföldes üzeneteket irkál, amikor nem érek rá, és nem tud a sorok közt olvasni, hogy most nem alkalmas, hanem csak írja, írja...

Ilyenkor szoktam elolvasás nélkül küldeni rá ilyesmit, hátha észereveszi magát...

2019. júl. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Engem az irritál és idegesit hogy 5 mérföldes szöveget ír valaki és semmi értelme.
2019. júl. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 Ahelyett, hogy a másik félnek a sorok közt kellene olvasnia, vagy egyenesen bunkóznál vele egy ilyen "like jel" elküldésével, javasolnék egy másik megoldást. Mi lenne, ha leírnád, hogy most nem alkalmas? Vagy mondok még jobbat. A Messenger és más hasonló szöveges üzenetküldők egyik nagy előnye, hogy nem feltétlenül valós időben kell kommunikálni, mint pl. egy telefonbeszélgetésnél. Így ha nem érsz rá, egyszerűen ne válaszolj. Én csak akkor írok vissza valakinek, ha épp ráérek.
2019. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!