Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még Samsung Galaxy...

Érdemes még Samsung Galaxy S9-et vásárolni? Nagyon lassú a rendszer 4 GB memóriával?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lassú lenne, 4 GB még teljesen jó, a legkisebb ram, ami még megállja a helyét manapság! Hardveresen pedig több szempontból is nagyon szuper, főleg a 140-150 ezer Ft közti ársávban, és szoftveresen is frissíthető az aktuális verzióra (9.0 Pie)! Egyedül szerintem az akksija gyenge, 3000 mAh nem sok egy ilyen hardverhez!

Amondó vagyok, ha még hozzáteszel 12-15 ezret, az S9 Plus jobban megéri: ugyanaz, csak nagyobb, 6 GB ram, 3500 mAh, a hátlapon pedig duál kamera!

2019. júl. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem a memória méretén múlik többnyire. 4GB szerintem bőven elég.
2019. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!