Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung galaxy j5 2016 akumulátor?

Van egy akumulatorom ezt hasznalom most is es olyan mintha lenne benne valami pot aksi mert egy kisseb ressz kijjeb van emelve belole?

Keress kérdéseket hasonló témában: telefon

júl. 10. 15:01  Privát üzenet  

A válasz

Lehetetlen, hogy egy pót aksi lenne benne.

A telefonnak levehető hátlapja van szóval vedd le és nézd meg.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 10. 18:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

En is ketlenem a potaksit csak hallottam.levettem a hatlapot es az akumulatoron vanegy kis resz ami kiljebb van hogy ez mi?(nincs fel puposodva)

# 2/2Időpont júl. 11. 10:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes Ipad pro 9.7 (2016) -ot venni?
Hogyan helyezzek át fájlokat az SD kártyára?
Gyárilag alaphelyzetbe állítottam a Samsung Galaxy J5 (2016) -os rootolt telefonomat, de nem tudok kilépni a Team Win Recovery Project-ből. Hogy tudnám megoldani?
Mi tehetek ha a telefonom elazott? Egy okos telefon a 2016-os evbol.
El szeretném adni a samsung galaxy j5 2016-os telómat. Mennyit kérjek érte?
Adott 2 okostelefon,1 mobilinternettel. Legálisan használhatja (fogyaszthatja) egy másik készülék - a beleegyezésemmel - az én mobilinternetemet?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!