Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Amikor felhívok valakit, akkor én hallom mit mond, de ő nem hallja mit mondok. (Samsung Galaxy J3 2017)

2019. júl. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Vagy rossz a mikrofonod, vagy lle van némítva.

Teszteld le a hangrögzítővel.

De egy újraindítás sem árthat.

2019. júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Leejtés hatására sérülhet a mikrofon, de inkább csak halkulni szokott, azaz utána kiabálni kell bele, de még működik.

Vagy nem zárom ki, hogy el is pusztulhat teljesen, ugyanakkor hallottunk már szoftveres hibáról is, amin talán egy hard reset segíthet, ha nem találod meg a konkrétabb okát.

2019. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Samsung.
2019. júl. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első igen a mikrofonnal van baj, teszteltem hangrögzítővel, úgy működött, nem vagyok lenémítva.
2019. júl. 11. 10:14
 5/6 A kérdező kommentje:
20-szor indítottam újra és így se tudok rendesen telefonáln
2019. júl. 11. 10:15
 6/6 anonim válasza:
84%
Ha a hangrögzítő működik akkor nem a mikrofonnal van baj. :D Hiszen ha azzal működik akkor jó a mikrofon különben hogy venné fel a hangot?
2019. júl. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!