Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények a Honor 20 Lite...

Vélemények a Honor 20 Lite telefonról?

Figyelt kérdés

A praméterekkel tisztában vagyok, de azért élesben a fontos, hogyan teljesít :)

Első sorban a tapasztalatok érdekelnének (akadozás, befagyás, mennyit bír az aksi, mióta van nálad stb...) de aki hallott róla bármit is.. egy ismerőstől, bárhonnan, az is írjon bátran.



2019. júl. 11. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Huawei van, de gyakorlatilag ugyanaz a cég! 4 éve használom ezt az elavult P7-et, de csak pontosan ezért érett meg a cserére, amúgy tökéletesen működik!

A Honor 20 Lite kamerája nem csak hogy jó nagy felbontású (24 MP), részletgazdag, de a képminősége is nagyon jó, még pixelesen ránagyítva is, szóval szerintem az egyik legjobb kamerával rendelkező telefon 100 ezer Ft alatt! Hardveresen viszont inkább csak elfogadható szintet képvisel, ennél olcsóbban, de bivalyerős hardverrel ott a Honor Play, aminek viszont pont a kamerája iszonyú sz#r, szóval pro-kontra! Összességében nem rossz telefon, fényképezésre a legjobb, viszont ha ez nem lényeg, akkor nála jobb alternatívák is vannak ebben az árkategóriában!

2019. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyeneket javasolnál?
2019. júl. 12. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Például: Samsung Galaxy A50, illetve a Xiaomi néhány típusa: Mi 8 Lite (6/128 GB), Mi 9 SE, Pocophone F1, vagy Redmi Note 7
2019. júl. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!