Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek a...

Milyen telefont vegyek a nagyimnak?

Figyelt kérdés
Szeretne egy okostelefont amivel lehetne fotózni , a neten is tudna nézelődni de viszont a neten nem találtam olyat ami kicsit nagyobb lenne a betűméret mivel már idős. Tudnátok valamilyet ajánlani?

2019. júl. 11. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyu én lehet állítani a betűméretet. 5.1 Nokia azt hiszem. De van kimondottan idős mód program is.
2019. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Samsung A70 telefonom van. Nyilván nem azt mondom, hogy vegyél ilyet a nagyidnak, mert szerintem neki nincs szüksége ilyen telefonra, viszont itt van külön "láthatósági beállítások", pl. a betűméret nagyítása, maga a képernyő nagyítása, billentyűzet nagyítása. Szóval mivel az A70-ben vannak ilyen lehetőségek, ezért lehet, hogy a Samsung A széria korábbi telefonjainál is van ilyen, ki tudja.


De igen, max. rá lehet rakni valamilyen appot, hogy meg legyen oldva ez a méret probléma. :)

2019. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam , köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 12. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Huawei és Xiaomi telefonokban is állítható a betűméret, ezért ezeket is bátran ajánlom megvételre. Itt ajánlás inkább attól függ, hogy mennyit tudsz megengedni magadnak, de pl. Xiaomi Mi A1-el és az A2 Lite-al nem lősz mellé, ráadásul elég friss Android OS-et is kaptak (nekem előbbi van meg) és az áruk is barátiak, de van Redmi 7, ami ugyancsak jó ajánlat. Természetesen hasonló árban, egy Huawei (vagy Honor, mint almárkája) is megteszi.

Összességében, 50E Ft alatti áron is lehet beszerezni kellően jó okostelefont, kártyafüggetlenül.

2019. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!