Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Samsung Galaxy S10e vs Samsung A70?

Melyik a jobb?

(Főként a kamerája)

júl. 12. 00:32  Privát üzenet  

A válaszok

Igazából nincs órási különbség, talán ami úgy igazán eltér az az akkumulátora (Samsung A70-nek 4500 mAh). Nekem A70-em van, és a kamerája nem a legjobb. Mármint, átlagos felhasználónak okés, de ha jobban foglalkozol a fényképezéssel, akkor egy más telefon jobb lenne. Igazából én úgy tudom, hogy az S10e-nek jobb a kamerája, de nincs vele személyes tapasztalatom. Esetleg nézz róla az interneten véleményeket, és képeket, hogy még is milyeneket készít.

Nem tudom mennyire volt nagy segítség a válaszom, viszont saját tapasztalat alapján, az A70-et ne vedd meg, ha fontos a kamerája. (de ha nem lenne a fontos a kamerája, akkor pedig az A70 lenne a jobb választás)

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont júl. 12. 00:46 Privát üzenet
Egyértelműen s10

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont júl. 12. 01:46 Privát üzenet
S10e kb egy S8+ szinten van. Ami még mindig jobb az A70nél. És több frissítést is kap.

A válasz 21%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 40%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont júl. 12. 09:51 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

Szerinted melyik a jobb? A csúcskategória vagy a középkategória?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont júl. 12. 14:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha Samsung mobil erre a kódra: *#7465625# azt írja ki, hogy 'csatlakozási probléma vagy érvénytelen MMI kód', akkor az mit jelent?
Használt Galaxy A7-ben, az 1-es slotba miért írja ki minden híváskor, hogy 'nincs regisztrálva hálózaton'?
Galaxy J5 kijelzőcsere után furán viselkedik?
Samsung Galaxy A40-re mekkora felbontású háttérkép kell, hogy éles legyen?
Samsung galaxy j5 2016 akumulátor?
Melyik telefont érdemes megvenni az alábbiak közül?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!