Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S10e vs Samsung...

Samsung Galaxy S10e vs Samsung A70?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb?

(Főként a kamerája)


2019. júl. 12. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Igazából nincs órási különbség, talán ami úgy igazán eltér az az akkumulátora (Samsung A70-nek 4500 mAh). Nekem A70-em van, és a kamerája nem a legjobb. Mármint, átlagos felhasználónak okés, de ha jobban foglalkozol a fényképezéssel, akkor egy más telefon jobb lenne. Igazából én úgy tudom, hogy az S10e-nek jobb a kamerája, de nincs vele személyes tapasztalatom. Esetleg nézz róla az interneten véleményeket, és képeket, hogy még is milyeneket készít.


Nem tudom mennyire volt nagy segítség a válaszom, viszont saját tapasztalat alapján, az A70-et ne vedd meg, ha fontos a kamerája. (de ha nem lenne a fontos a kamerája, akkor pedig az A70 lenne a jobb választás)

2019. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
25%
Egyértelműen s10
2019. júl. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
S10e kb egy S8+ szinten van. Ami még mindig jobb az A70nél. És több frissítést is kap.
2019. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Szerinted melyik a jobb? A csúcskategória vagy a középkategória?
2019. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!