Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy bluetooth fejhallgató...

Egy bluetooth fejhallgató működik wifive együtt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy maxwell bluetooth fejhallgatóm és egy sony felefonom. A probléma az hogy egy pontig tudtam használni a wifit, youtube is működött meg minden. Aztán hirtelen olyan 1-2 nap után nagyon belassult a netem. Nem tom hirtelen miért, mert ugye előtte nem volt baj. És kipróbáltam, mikor nem használtam a fejhallgatóm akkor nem volt lassú a net, mikor újra használtam lassú lett. Van egy második samsung telefonom azzal mindenhogy működik, szóval ezt se értem. Ja és nem csak telefon töltés közben lassult be a net, hanem töltés nélkül is.

Várom a válaszokat és előre köszönöm!



2019. júl. 12. 06:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Működik.
2019. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem működik. Akkor mi lehet a probléma?
2019. júl. 12. 07:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Működik.
2019. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zavarják egymást. Használj 5 GHz-es wifit.
2019. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mindenki azt mondja wifivel is működnie kell.
2019. júl. 12. 11:06
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel megközelítőleg egy frekvencián megy a két technológia (2,4Ghz), esetleg ha csatornát váltasz a router WiFi beállításain belül (1,6,11 ajánlottak), megoldódhat, de akkor is lesz valamennyi interferencia.

5GHz-s Wifi megoldaná teljesen.

2019. júl. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Morzsi007 ***** válasza:
Bluetooth 2.4Ghz-t használja, ahogy a wifi is és igaza lehet az előttem hozzászólónak. Tedd esetleg automata csatorna kiválasztásra a routert vagy, ha támogatja, akkor használd az 5Ghz-es wifit. Egyébként nem gyakran fordul elő ilyesmi.
2019. júl. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 12. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!