Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A messengeren miért hisznek...

A messengeren miért hisznek másnak? Feltörték?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan problémám lenne,hogy van egy személy,akivel írogatni szoktam messengeren. Tegnap óta viszont ez a szemêly egy másik ember nevén szólít engem,és olyanokat ír,amihez nincs is közöm. Tőlem is úgy kapja meg a válaszaimet,mintha az a másik ember lennék. Ilyen hogy lehetséges? És mit kell csinálnom ahhoz,hogy visszakapjam a saját személyazonosságomat? Csak ezzel az egy személlyel van ez a probléma az ismerőseim közül,hogy ő másnak hisz engem. Remélem valaki tud segíteni,mert olyan érzésem van,hogy valaki figyeli a beszélgetéseinket.
2019. júl. 12. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha csak ez az 1 személy hisz másnak, akkor tutira nem törték fel! Kérdezd meg Tőle, hogy kinek hisz/lát téged és miért, és mond meg Neki, hogy ki vagy valójában! Ha nem hiszi el, indíts Messengeren videóhívást, és akkor látni is fog Téged!
2019. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy kinek hisz. Egy olyan embernek,akivel mostanában volt egy nagyon csúnya konfliktusom. Emiatt nem merem magam felfedni,mert azt gondolom,hogy ez az ember látja a beszélgetéseimet ezzel az ismerőssel.
2019. júl. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!