Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi két telefonmárkáról: Meizu és Ulefone?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok, érdemes-e 30-35.000 Ft-ot költeni rá? Meddig bírják? Milyen a kijelzője?

Jobbak-e, mint a Xiaomi?



2019. júl. 12. 14:48
1 2
 1/11 qkker1 ***** válasza:
52%
Nem is hallottam még ezeket.
2019. júl. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Amikor a telefonvásárlás volt aktuális téma nálam, én is belebotlottam ezekbe a kínai márkákba. Emag-on néztem őket, olcsó,brutális hardver van bennük. Nem vettem meg, bátyám lebeszélt róla, mivel nincsenek nagyon jelen Európában ezért a garancia és szervíz elég ügyes-bajos lehet.


Viszont ha pl. az Emag-nál veszed, akkor garanciális problémával NEKIK küldöd vissza és nem a gyártónak, ők pedig vagy itthon, vagy Romániában szervizelik. Tapasztalat, hogy egy Lenovo telefont egy élet volt mire visszakaptam tőlük.

2019. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Ulefone-ról nincs tapasztalatom, de a Meizu-t bátran ajánlom. Az olcsóbb árkategóriában a jobb márkák között van.
2019. júl. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

A Meizu egy ideig feltörekvőben volt, de aztán visszaesett, az Ulefone viszont mindig is noname volt! Noname márkákkal pedig semmiképp nem ajánlott foglalkozni a bizonytalan minőség és hiányzó szervizháttér miatt! Persze ilyen olcsón ne számíts olyan hű de jó telefonra, de ilyenektől pedig végképp ne várj csodát!

Jobbak-e? Viccelsz??? Telefonmárkák közül a Xiaomi a Top 5-ben van, ezek viszont a béka s#gge alatt sincsenek!

2019. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)
2019. júl. 12. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Meizu-t nyugodtan vehetsz, kérdező, saját tapasztalatból mondom, hogy nem egy rossz márka. Tudom, hogy itt sokan kételkednek a minőségükben, én is félve vettem meg annak idején az M3 Note-omat, de nekem kellemes csalódás volt. Most egy M6 Note-om van, ez sem rossz, persze csak a kategóriáján belül, csodákat nem kell tőle várni!
2019. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
4 évig volt mx4 em meizubol a legjobb telefonom volt. .lazán vennék megint vállalható. Az ulefone az eléggé noname. A xiaomi szerintem most kevesebbért többet ad.
2019. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat. :)


(A lepontozást nem értem, én eddig senkit se pontoztam.)

2019. júl. 13. 18:54
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Ne izgulj semmi értelme a pontozásnak.

Benne a szabályzatban hogy be kell jelölni hogy számomra hasznos e a hozzászólás. Ha rollert keresnek a telefonos hozzászólások nem hasznosak így az összeset le kéne pontoznom. :)


Innentől lényegtelen a pontozás.

2019. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
ulefone armor 3-asom van. brutálisan jó. 10300mah az akksi, és vízálló...
2019. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!