Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A MediaMarkt kinálatából...

A MediaMarkt kinálatából eltűnt az Iphone 8. Be akarják szüntetni ennek is a forgalmazását, vagy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Szerettem volna lecsekkolni az árát, és nincs ott...
2019. júl. 13. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Mert kifutott. És igen, leáll a gyártás, mert régi.
2019. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok!

Nagyon csodálkozom ezen, főleg úgy, hogy a 6S még pl kapható.

Végülis még csak két éves...

Köszönöm a linket, azt láttam, hogy máshol még kapható, csak csodálkoztam/nem értettem, hogy miért tünt el a -ből...

Az 5s-emnek keresem az utódját, valami olyat, ami még számomra kezelhető méretűnek tűnik. A 4’7-es kijelzőnél nagyobbat nem tudnék elképzelni...

2019. júl. 13. 12:07
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
Nem minden típus kapható mindenhol, és a forgalmazási idő/készlet sem egyforma! Vedd meg máshol!
2019. júl. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

4.-nek.


NE vegye meg máshol!


Ma már nem éri meg, főleg, ha évekre tervez vele, és gondolom igen, ha még mindig 5 van neki.

2019. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én lehet megvárom, hogy szeptemberben jön-e valami értelmes méretű telefon...bár sosem a legujabb modellt veszem, 1-2 eveset, de mindig evekre, ez teljesen jó meglátás volt.
2019. júl. 14. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!