Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon ~200 ezer Ft-ig, ami...

Telefon ~200 ezer Ft-ig, ami nem downgrade az S7 Edge-hez képest, és kibírja legalább 3 évig?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy hároméves S7 Edge-em van, aminek az akksija már elég gyengén muzsikál (2-3 óra böngészgetéssel 70-80%-ot merül), az összsebessége is lassúcska (pl. összevetve egy középkategóriás A70-nel is), valamint a csekély 32 GB-s terület (+ SD kártya) is betelt 1 GB híján. Érződik rajta, hogy már nem mai csirke.


Gondolkoztam az S10+-ra váltáson, de több helyen olvastam, hogy nem olyan hatalmas előrelépés, hogy ~230-250 ezret megérjen, így S10+-t lehetőleg akkor vennék, ha ~200 ezer Ft körül/alatt lehetne beszerezni.


A főbb szempontjaim egy jó akkumulátor, szép kijelző, és egy normális kamera, ami nem teljesít rosszabbul az S7 Edge kamerájánál.


A válaszokat előre is köszi.



2019. júl. 13. 12:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemes lenne a Note 10 megjelenéséig várni, az S10/+ árcsökkenéséért?
2019. júl. 13. 12:02
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Inkább Note 10et vedd majd meg az lesz a nagy előrelépés S7 edgehez képest.
2019. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

Hiába középkategóriás a Galaxy A70, hosszú távon a gyorsasági fölénye nem meglepő, mivel a Qualcomm-nak sokkal jobb a technológiája, mint az Exynos-nak!

Vagy esetleg Huawei P30 ? Én már 4 éve használom ugyanazt a Huawei-t, és semmi baja, pedig sosem volt szervizben, a márkára általánosságban jellemző a kiváló minőség!

2019. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
s10+ nem nagy előrelépés?Na ne nevettess!😂Én csak egy note 8-ra cseréltem le az s7-et ami az s10-hez képest még mindig egy gyenge telefon,és ez is iszonyatos előrelépés volt.Amúgy oneplus 7-et vennék a helyedben,én is csak azért vettem meg ezt a szutyok samut,mert a céges mobilszám mellé csak ilyet adnak féláron...
2019. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!