Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörtem a telefon kijelzőjét,...

Betörtem a telefon kijelzőjét, mit mondjak anyámnak?

Figyelt kérdés

Biztosítás van rajta, de várni kell vele augusztus végéig, mert már tavaly is csináltattam.

A gáz, hogy mérgemben vágtam földhöz, meg korábban is leesett egyszer már, a kamerája, akkor tört szét.


Most egy bűn régit találtam itthon, nyomógombos. Nem keresi senki, mert rossz volt az akksija, azt találtam belőle egy korábbiból, ahhol nem kapcsol be a telo. Net nem jó rajta.


Amúgy is akarok új telót, mert ezt utálom, ki is néztem, részletre magam fizetném.


Este-reggel laptopon megnézem, amit akarok, nem hiányzik, én is meglepődtem. Csak előbb-utóbb rájönnek.


2019. júl. 14. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Azt hogy nem tudod megbecsulni es foldhoz vagtad. Mit mondanal? Az igazat slussz mit akarsz kamuzni megis?
2019. júl. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mond azt, hogy odakint leejtetted a betonra, kiesett a kezedből! Baleset bárkivel történhet!

Amúgy törésre nem vonatkozik a garancia, mert az nem a telefon saját hibája, hanem külső behatás eredménye!

2019. júl. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Készülékbiztosítás van rajta, vonatkozik törésre. Évi egyszer csinálják, úgy tudom. Meg T-mobilnál nem szemétkednek.

Az ezelőttit leejtettem betegen és addig kérdezősködtek, meg kavartak a Media Marktos biztosítónál, hogy elutasították. Ott ne kössön senki.

2019. júl. 14. 23:32
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. júl. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18 amúgy
2019. júl. 14. 23:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Jujjujúj! Pont hogy a T-Mobile a legnagyobb szemét, ha biztosításról van szó! Csak addig normálisak, amíg be nem jelented a károdat, utána viszont jönnek valamilyen kifogással, hogy ne kelljen fizetniük!

2 éve ellopták húgom iPhone-ját, a T-Mobile-nál volt rá biztosítása, amit rendszeresen fizetett is. A rendőrség nem találta meg, a T-Mobile pedig mégsem volt hajlandó fizetni, arra hivatkozva, hogy csak a telefonját lopták el, de Ő maga nem sérült meg, pedig ilyenről szó sem volt a szerződésben!

Egy ismerősömnek pedig tönkrement a Galaxy S9+ kijelzője, 15 ezer Ft lett volna a kijelző cseréje. Garancia már nem volt rá, de az ürge mindaddig már 60 ezret befizetett a biztosításba, ennek ellenére a csere előtt szólt a T-Mobile, hogy a cserére fizessen be még 35 ezret! Mire föl?!

2019. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"kavartak a Media Marktos biztosítónál, hogy elutasították. Ott ne kössön senki."

Mindehol ez van.

Szerinted miből élnek? Abból, hogy ha az ügyfélbe bele lehet beszélni, akkor megteszik.

A biztosítási díj is megmarad, a kifizetés is elmarad.

2019. júl. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Pedig ott olyan kérdéseket tettek fel nekem, hogy hány óra volt, mi volt még a kezemben, milyen táska volt nálam és annak milyen módon záródik. Milyen a felület, mikor lett csináltatva, megfelelő minőség. Milyen cipő volt rajtam, hova tartottam épp. Nem vicc.


A T-mobilnál meg: leesett a betonra 1,5 méter magasról. Be tudom kapcsolni: nem. OK.


Sőt egyszer mikor az öcsém törte el a telefonját, még kicsi volt. Szólt neki az ember, hogy hány éves a fia. Jó, akkor azt írjuk bele, hogy maga volt.

2019. júl. 15. 08:26
 9/11 anonim ***** válasza:
"Milyen cipő volt rajta" - na, aztán tényleg marhára befolyásolja a balesetet, aminél eltörött a telefon, meg hasonló ilyen szőrszálhasogató kérdések, kész vicc! Az egészet csak azért csinálják, hogy egyrészt elnyerjék a bizalmadat (pofátlanul), másrészt hogy baj esetére jobban találjanak kifogást, hogy miért nem fizetnek!
2019. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mit szólnak hozzá, ha veszel magadnak saját költségeden másikat?
2019. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!