Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rögzitem a hivàst androidon...

Ha rögzitem a hivàst androidon akkor azt a màsik fél észreveszi?

Figyelt kérdés
Csak fontos hivàsokat rögzitenék hogy ne kelljen leirogatni mindent. Foleg ha se toll se papirom nincs. Telefonba alapbol van ilyen funckio. Az jo vagy töltsek le direkt erre egy appot??

2019. júl. 15. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy veszi észre, mégis honnét venné?
2019. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Àllitólag halk csipogàsok zajlanak a hàttérben ilyenkor. De még eddig nem rögzitettem sose hivàst szóval nem tudom ez igaz e?
2019. júl. 15. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha miui, abban jó a rögzítő, nekem nem csipog. És érdemes minden hívást rögzíteni, nem csak a fontos hívásokkal küzdeni.
2019. júl. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már volt, hogy teszteltem egy ismerősömmel a hangrögzítést, akkor nem csipogott a háttérben semmi. De kétlem, hogy csipogna. Esetleg teszteld egy családtagoddal, ismerősöddel.
2019. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!