Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kompakt telefonok miért...

A kompakt telefonok miért mentek ki a divatból?

Figyelt kérdés
A mai világban az okostelefonokat 5 de inkább 6-7 colos kijelzővel gyártják, lassan már tabletek lesznek.

2019. júl. 15. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

Nem mentek ki a divatból, lehet kapni újakat is, csak keresni kell. Én most gondolkodom azon, hogy a régi "okostelefonomat" kivágom a francba, pedig van vagy 8 éve és még nagyon butuska okostelefon. De már nyavalyás vacak alkamazással fel van bizsuzva, olyannal, ami nekem nem kell.


Sőt: azon is gondolkodom egy ideje, hogy egyszerűen megszűntetem a mobiltelefont. Senki sem kényszeríthet arra, hogy csakis mobiltelefonnal élehtő az élet. Van vonalasom, veszek újra telefonkártyát és vannak nyílvános fülkék.


Amikor igazán nagy baj van, akkor úgysem érhető el senki, és utána senki nem vállalja a felelősséget, hogy miért nem volt elérhető. Akár vonalasa van, akár mobilja.

2019. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Amíg itt olyan kérdések mennek hogy x forintért melyik a legjobb telefon amit lehet venni, addig nem fog változni a helyzet. Sokan csak azért vesznek akármilyen okostelefont, hogy nem szeretnék ha azt mondaná rájuk valaki, hogy nincs jó telefonja.

Szóval nem a tudatosság miatt, hogy szüksége van rá ás kihasználja a készülék nyújtotta tudást, hanem ha már úgyis megvan, akkor játsszunk rajta, fényképezzünk, töltsünk le érdekes dolgokat rá, stb.

2019. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Egyszerűen nincs piaca,kevesen keresik,nekem is egy iphone se-m van és nem tudom jövőre,ha már nem frissítik mit fogok venni...
2019. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Egyre többet tudnak, nagyobb az aksi mérete, nagyobb is a kijelző, a több hardver is megnöveli az egészet. Természetesen gyártanak kompakt okostelefonokat, csak nem olyan sűrűn lehet hallani róla - ilyen pl. Unihertz

Ez a mobil, igazán csak e-bay-en keresztül lehet rendelni, nincsenek a boltok polcain.

2019. júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minél jobb üzemidő, ezért minél nagyobb akksi, annak viszont hely kell! Részben ezért, részben pedig manapság már sokan néznek filmeket és videókat a telefonjukon, ezért a nagyobb élmény miatt is! Jó, arra volt eddig is a tablet, na de aki útközben akarja nézni, az ne vigyen magával 2 dolgot (telefon mindenkinél van), meg aztán egy tabletet még véletlenül se lehet zsebrevágni, míg egy nagyobb telefonnál azért valamennyi esély van rá!
2019. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és kiegészíteném, hogy bár a divatból kimentek, de annyiban igaza van az #1-esnek, hogy vannak még , csak keresni kell! Erre legegyszerűbb az Árukereső szűrője!
2019. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van még 1-2 4"-os, de azokban csak 1GB RAM van, jobb esetben 16GB háttértár mellett. Ott van még a méregdrága Sony Xperia XZ2 compact, ami bár 5"-os, de kicsi. Ezeken kívül csak "strapatelefonok" vannak kisebb méretben. Ja, és az iPhone-ok (8-ig)
2019. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 telefont találtam, amik ilyen szempontból még megfelelőek manapság azáltal, hogy egyben van minden:

- megkapják az Android 9.0-t

- max. 5.2" kijelzőjük van

- min. 3200 mAh akksijuk van

- 4 GB ramjuk van

- nem noname márkák

Ezek pedig: Huawei P10, Honor 9, Caterpillar S61

Sőt, vannak még 6 GB rammal is ilyenek, de azok inkább a noname-tábort erősítik!

2019. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!