Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kevés tárhelyem van. IPhone...

Kevés tárhelyem van. IPhone SE. Vegyek új iPhone-t?

Figyelt kérdés

2 éves a mobilom. 16 GB tárhelyem van. Ebből már felhasznált 15,3 GB. Aplikáció rengeteg GB-t zabálnak, de használom az aplikációkat. Mutatja hogy az aplikáció a negyedét foglalják el, a fényképek alig, és a “TÖBBI” az a legtöbbet. Az összes aplikációt használom. Nemegyszer jött figyelmeztetés, hogy kevés a tárhelyem, törüljek ki dolgokat. Aztán jött figyelmeztetés, hogy az akkum beteg. Az akkum egészsége 80%. 5-6 órát bír ki csak.

Kevés ez a 16 GB. iPhone 7, 7 plust vennék. Tapasztalatok?


Szerintetek vegyek új telefont?


2019. júl. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

iPhone 8-at éri meg venni, semmi mást és 64 GB-os példánynál alább ne add.

Amúgy is, már több éve is kevés volt a 16 GB, emiatt sem gyártanak ilyeneket már egy jó ideje (csak ha váltani kell, akkor az pénzbe kerül)

2019. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. :) Akkor ne vigyem szervizbe?
2019. júl. 16. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelme sincs egy SE-t már szervízbe vinni... Le kell cserélni lassan!
2019. júl. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért akarnád szervizbe vinni? Munkadíj, alkatrész csere, stb... . Inkább jobban jársz ha veszel egy új iPhone-t. Igaz, Kínában ezt meg oldják olcsón:

[link]

Magyarországon passzolom, de maga az SE sem annyira új készülék sajnos.

2019. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És milyen iPhone-t ajánlatsz? Szeretném amikor valamit fényképezek akkor a háttér homályos legyen. Illetve az akku sokáig bírja, szebb fotókat készítsen
2019. júl. 17. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezért nem kell privátot küldened.

Amúgy meg leírtam: iPhone 8, ha olcsóbban akarod.

2019. júl. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én azt mondom az iphone 8 most az abszolút best buy!De a 7/7plus és az xr is megéri!
2019. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én már csak tárhely, és fényképező véget vennék újabb, több tárhellyel iPhone-t.
2019. júl. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!