Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Furan szol a zene, mintha nem...

Furan szol a zene, mintha nem lenne jo a hangszin. Ez vajon telefon, fules, adapter problema?

Figyelt kérdés

Szóval van egy p20 am. Ugye type c jack adapterrel megy a fules.

Február vege ota hasznalom. Tegnap este eljottem otthonról szolt, találkoztam egy barattal es azota furan szol. Mintha a hangszinek el lennének benne állítva. De nem recseg nem szaggat. Ha bedugod az adaptert akkor csak egyik oldalán szol, másikon meg egybol felhozza a google keresőt. (plusz gombok, hangerő szabalyzo ill zene inditas allitas sem működik).

A kerdes az lenne hogy most az adapter a rossz (igazabol bluetoothon is furan szol szoval ezt nem hiszem) vagy valami a telefonban kavarodott ossze? Kinyontam a dolby atmost hatha amiatt de az sem. A kerdes az lenne hogy volt e valakinek ilyen, lehetu e orvosolni vagy munkan utan rakhatom gyáriba a telefont..



2019. júl. 17. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
A füles rossz, valószínűleg a föld kábel megtört, ezért nem megy a hangerő állítás, a mikrofon se menne, a hang meg furán szól, mert az ami mindkét csatornán egyformán jelen van kioltódik.
2019. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!