Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hová teszitek a telefont?

Hová teszitek a telefont?

Figyelt kérdés

A mobilok régen egyre kisebbek és kisebbek lettek. Ha egy tokban az övre tettem, fel sem tűnt senkinek. A mai okostelefonok nagyobbak. Az már hülyén néz ki egy tokban az övön. Zsebben szerintem kényelmetlen, főleg ha leülök. A hátizsákom nincs mindig a hátamon és retikülöm sincs mert fiú vagyok. És nincs minden ruhán zseb.

Nektek mi a rutin?



2019. júl. 17. 12:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Télen a táskában egy külső zsebben, nyáron övre fűzős tokban jobb oldalon,ott zavar a legkevésbé.
2019. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nincs rajtam zseb, elvégre lennie kell valahol a kulcscsomónak, igazolványoknak, pénznek akárminek, ott elfér a mobil is.
2019. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eddig általában mindig a zsebemben hordtam a telefonomat (habár jó pár nadrágom, aminek nincs zsebe... akkor táskában). Viszont most nemrég vettem egy új telefont, ami jóval nagyobb mint a régi. Na, ezt még nem tudom, hogy befér-e a zsebembe, de szerintem nem. Ennél akkor marad a táska kizárásos alapon.
2019. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kis táskámba teszem, ha meg nem viszem a táskát, nem viszem a telefont sem, de én nő vagyok. :D
2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
* habár van jó pár nadrágom, aminek nincs zsebe...
2019. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én zsebben szoktam hordani.
2019. júl. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha csak átugrom a szomszédba, nem viszem magammal, hosszabb útra viszont mindig viszem a hátizsákom, abban szokott lenni!
2019. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is a hátizsákon tartom és mindig magammal viszem emiatt
2019. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hátizsákban :)
2019. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Általában nálam is van hátizsák, de azért mégsem mindig. Unnom már a folytonos cipekedést. És a hátizsákot ha beviszem az irodába például, akkor irodán belül már tényleg nem viszem magammal mindenhová.


Sokan kiteszik zsebből, amikor leülnek. Ez szerintem ebédlőben például gáz. A metrón meg még sem tehetem csak úgy ki.

A zsebben a többi dologgal együtt már lehet, hogy sok. Vagy akár meg is sérülhet.


Meg fogom nézni mindenesetre, hogy van-e hozzá övre tehető tok. És a zsebe sem vetem el.

2019. júl. 17. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!