Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone SE vagy galaxy...

Jarfas Zoltan kérdése:

Apple Iphone SE vagy galaxy j5 2017? Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Az SE meg állja még a helyét?

Esetleg tudtok olyan telokat mondani ami az SE kategoriában van?


2019. júl. 20. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik se. Inkább Galaxy A70
2019. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem SE-m van lassan egy éve és elégedett vagyok vele. A másik típusról nem tudok nyilatkozni.
2019. júl. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

a Samsung j szériája egy gyenge középkategória

se meg egy csúcskategória

2019. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az egyik ismerosomnek iPhone SEje volt. Ugy fel ev utan kidobta, mert nem erkezett ra uj ios es az egesz telefon belassult es az aksija meg tonkre ment. Nekem j5 2017em van akkor vettem amikor megjelent, eddig kifogastalanul mukodik, viszont jelenleg en biztos nem vennek ilyet inkabb az uj A szeriabol ha nem akarsz 100-150 rugo fole menni
2019. júl. 25. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

SE nem kap uj szoftvert?

Csak hogy mondjam az ios 13 at is megkapja.

Azért tettem felva kérdést mert lett volna rá cserém, de nemjön be a j5.

Nemis egy kategoria, és az SE már tőbb mint 1 éve megvan és teljesen hibátlan.

És még egy ideig támogatott lessz, mig J5 2017 már android 8 nál megáll.

2019. júl. 26. 06:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is SE-m van és az iOS 12-t mèg megkapta pár hónapja. Nem állítom, hogy így 2019-ben csúcskategóriás készülék, de olyat ne állítsunk, ami nem igaz. Az enyémnek az akksijával sincs probléma és nem is lassú, pedig sok minden fut rajta.
2019. júl. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!