Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Mi 9T telefont milyen...

Xiaomi Mi 9T telefont milyen oldalról érdemes venni, max 130-135. 000 forintért? (lehetőleg kék színben, bár minimálisan fontos csak)

Figyelt kérdés
6/128 az változatra gondolok és megbízható, MAGYAR (tehát ami pár nap alatt házhoz lesz szállítva. (Az előző telefonomat GearBest-ről vettem, több mint egy hónap alatt érkezett meg, és vámot, meg egyebeket kellett rá fizetni, sok volt vele a macera.)

2019. júl. 20. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, sajnos sokan rendelnek külföldi oldalakról, mert ott olcsóbb és szerintük menő is, csak a többibe nem gondolnak bele!

Amúgy például a B-tel egy normális megbízható webshop, de mégis már 117 ezerért meg lehet venni ott a 6/128 gigásat kékben is!

2019. júl. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%

lurdy házban jövő héttől lesz 115-ért.


Első kommentelő:

mibe gondoljak bele? Mindenem külföldről rendelem, kb egy 1millás kocsi árát megspóroltam már és egy problémát eltekintve - ami rendezve lett a paypal által - sosem volt semmi gondom. :D De vedd csak a szürke magyar boltokból a túlárazott termékeket,aztán ha gari van megy majd a pingvinezés ott is. :-)

2019. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen költségek vannak ha áfa és vámmentesen veszed?86 ért vettem ilyen telót 6/64 es változatban.a kimovil.com oldalon kapsz kuponkódot hozzá.vagy keresel a neten valahol..
2019. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, valamikor jövőhéten érkezik az első szállítmány a hivatalos magyar Xiaomi forgalmazóhoz, ami a Lurdy házban, illetve a xiaomi.hu webshopon érhető el. Csak ők adnak hivatalos-gyártói garanciát a Xiaomi mobilokra itthon.
2019. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!