Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem ébreszt a telefonom...

Nem ébreszt a telefonom (Iphone 7). Mit kell benne cserélni vagy beállítani?

Figyelt kérdés

Egyik nap abba a kellemetlen szituációba kerültem, hogy elkéstem a munkahelyemről, mert a telefonom nem ébresztett. Ott volt a szundi gomb, meg a leállítás is, de hangot nem adott ki. Videót, zenét tudok hallgatni, ad ki hangot másnál, de valamiért az ébresztő nem működik kellőképpen. Mit lehetne tenni? Kb mennyi lehet a javíttatása ha külön nem lehet beállítani?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. júl. 20. 21:15
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia, ez a csengőhanszóró lesz. Megnéztem neked, az iSamurai-nál 15ezer forint kicserélni: [link]
2019. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! 🙂
2019. júl. 20. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szoftveres helyreállítás szükséges a telefonon.

Eleve két hangszóró dolgozik sztereóban csengéskor, zenehallgatáskor, ébresztéskor, így ritka az az eset amikor mindkettő tönkremegy. Ha mégis akkor nem lenne hang máskor sem.

2019. júl. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!