Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hónapja szervízben van a...

Egy hónapja szervízben van a telefonom, és nem tudják megmondani mikor kapom vissza. Ez normális?

Figyelt kérdés

Kb 40 napja vásároltam egy iPhone XR készüléket, vadonatújan, kereskedőtől. Egy hétig használtam, egyik reggel nem tudtam bekapcsolni, se kép se hang.

Vissza vittem, ott helyben a szervízben tesztet végeztek rajta és nem tudták megmondani mi a baja... Azt mondta az eladó, kicserélteti, felküldi Pestre, mivel élt rá a teljes körű garancia.Ekkor azt mondta ez két hetet fog igénybe venni, bár azt is hozzátette Ő az Airpods-ára már 3 hete vár.

Eltelt egy hónap, ezalatt többször voltam benn, többször oda telefonáltam, egyszer a párom is volt benn, és mindannyiszor a követketö válaszok születtek:

Hát, nem tudom mi lehet.... felhívom Őket jaj nem veszik fel.... lehet hogy kéne várni még egy hetet... Ó hát még az én air pods-om sem jött ám meg ( magamban mondtam, ki nem sz.ja le a te Air Podsodat, az én 220ezer forintom van nálad, nem fordítva) Aztán a legutóbbi esetnél azt mondta, még aznap fel hív, de nem tette. Ez tegnap volt...

Most azon gondolkozom, holnap bemegyek és ha megint semmitmondó válaszok születnek, visszakérem a pénzem.

Szerintetek mennyi az ésszerű határideje egy telefon cserének, illetve normális az hogy az eladó csak hiteget, de semmi konkrétat nem mond?



#telefon #csere #szervíz iphone
2019. júl. 21. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem normális.

Fogyasztóvédelem.

2019. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az 1 hónap nem elfogadott egyáltalán! Már régen új készüléket kellett volna kapnod! Holnap kérd a cserét, vagy a pénzed, ha nem tesznek eleget a kérésednek, akkor bizony Fogy Védelemhez kell fordulnod, ők szinte azonnal intézkednek majd! Nekem tavaly volt hasonló problémám, 1,5 hónapig tűrtem, majd bejelentettem a fogy Védelemhez, 2 nap múlva kaptam a levelet hogy menjek a cserekészülékért! Igaz az nem Ájfon volt, hanem Samsung, de ez nem számít. Sok sikert!
2019. júl. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ezert nem veszunk Occcso GSM-ben telefont. Ha mukodik a telefon nincs gond, a havária akkor kezdődik a gariztatni kell. Tanulopenz lesz ez neked.
2019. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Megkérdezed, hova is lett elküldve a telefonod?

A kapott címet felhívod. Onnantól majd kiderül, mi a helyzet a telefonoddal.

2019. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hányszor írjuk, hogy "occó" gsmtől nem vásárolunk. Garizásnál szívás lesz.
2019. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek zöld kéz! :)
2019. júl. 21. 20:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Annyiban bonyolódott a helyzet hogy elkértem a szervíz elérhetőségét ahová küldték a telót, és senki sem veszi fel.

Viszont én úgy gondolom, ha nem találja a közös hangot a szervízzel, az nem az én problémám, emiatt nekem nem kell a végtelenségig várnom, hisz már rég vehettem volna máshol...

2019. júl. 23. 11:35
 8/10 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mennyi az ésszerű határideje egy telefon cserének, illetve normális az hogy az eladó csak hiteget, de semmi konkrétat nem mond?"

-Szerinted ezek után mennyire normális, hogy a vásárló még elhisz minden kifogást?

De, elhiszed, mert ahányszor voltál érdeklődni, annyiszor kellett volna írnod a vásárlók könyvébe. Egyébként simán letagadja.

Aműgy meg lehet hogy otthon javítja a konyhában fázisceruzával a telódat.

2019. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj ha visszakapod
2019. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Írd be yt:

Hollywood Honda - huawei

Menj az elsőre

2019. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!