Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom már egy ideje...

A telefonom már egy ideje folyamatosan kidob ilyen reklámokat konkrétan az egész képernyőre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg tudtok valami hasznavehető vírusírtó appot ajánlani?

2019. júl. 21. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen telefon?


Én iLike telefont láttam ilyen rendszerrel. Gyárilag bele volt építve a reklám, ezzel gyűjt a cég pénzt, hogy olcsóbban adhassa a telefonjait.

2019. júl. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
"LG K11"
2019. júl. 21. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az viszont normális szerkentyű...


Akkor mehet rá minden, amit csak látsz.


LG rendszerét nem ismerem, de minden bizonnyal van beépített víruskereső is.

Malwarebytes is jó


Illetve nézd végig az alkalmazásaidat, és ami nem ismerős, azt töröld le!


Ha értesítés sávon is megjelenik a reklám, akkor hosszan rányomsz, és lesz ott egy infógomb, ami az alakalmazás rendszerbeállításaihoz visz (oda, ahol a jogosultságait és a törlést csinálhatod)

2019. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

(az utolsó válaszolónak:)

Köszönöm szépen a javaslatodat, nagyon sokat segített. Nem is tudtam, hogyha ha a felugró ablaknak a sávjába hosszan rányomok, akkor megmutatja azt, hogy mi a probléma forrása (szó szerint). Végül is egy zenelejátszó alkalmazásom volt a tettes. Kis szemét. :) Na mindegy, amióta letöröltem az appot, azóta rendesen reklámmentesen működik a telefonom. Köszönöm!

2019. júl. 22. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen! 😊😊😊
2019. júl. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!