Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone lépés számláló nem...

IPhone lépés számláló nem működik!?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone SE készülékem, ami egy ideje, nagyjából 2 éve nem számolja a lépéseket az Egészség alkalmazásban. Haverommal járunk bringázni, letöltöttük a Pokémon GO-t, az sem számolja.


Nem tudom számít-e, de 10.0.1-es verzió van most a telefonomon.


Valaki találkozott hasonló problémával?



2019. júl. 22. 09:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy javítás. Utolsó december óta nem működik ez a funkció.
2019. júl. 22. 09:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy az Egészség alkalmazás hozzáférhet-e a helyzetedhez.
2019. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap nyomtam egy helyzet- és adatvédelmi adatok törlését, hátha valamit el állítottam, de nem működött. Most nem lehet bekapcsolni külön az alkalmazásnak, és, ha belépek az Egészségbe, az sem kérdez rá külön.
2019. júl. 22. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:
De ha az alkalmazást eltávolítod és újra telepíted?
2019. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is eszembe jutott, viszont ezen a szoftveren még nem lehet letörölni alap alkalmazásokat. :/ Frissíteni pedig nem szeretném, mert akkor mehet is a kukába a készülék.
2019. júl. 22. 10:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani kemény 7 hónap után...

A mozgás és fitneszt kellett bekapcsolni. 🙄

2019. júl. 22. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!