Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S10+ felhasználók, aki használ...

S10+ felhasználók, aki használja vízben a telefont tapasztaltok tiis olyat, hogy nem akar kiszáradni a telefonáláshoz használható speaker?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

kb 1 hónapja voltam vele Aquawordbe. csináltam vele egy csomó videót. Minőségbe gyönyörűek lettek. A töltő is kiszáradt elég gyorsan és az alsó speaker is. Viszont a felső az nem. Szinte semmit se hallottam rajta. Hívtam is a Samsungot. Mondták hogy várjak vele. Valóban 2 nap után minden rendben volt. Tegnap megint voltam vele Aquaparkba és ismét nem hallok semmit a felső speakerrel. Én azt értem hogy ki fog száradni de egy 400ezres telefonról beszélünk. Ha beviszem a vízbe nem tudok vele telefonálni normálisan 2 napig?!

Az S7 meg kb egyből normálisan működött? Mivel elővételben vettem a telefont arra gondoltam hogy valami első szériás gyártói hiba. Ha valaki használja rendszeresen vízben, tapasztalt ilyen hibát és törődjek bele hogy ez ilyen, vagy nyugodtan vigyem cseréltetni garanciával a telefont?


Köszönöm előre is.



#Samsung #Samsung Galaxy S10 #Waterrsesistance
2019. júl. 22. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A3-am, párszor már lett vizes, és nem volt semmi gond a speakerrel. De ne nagyon reménykedj a cserében. Elküldöd, bevizsgálják pár hét alatt, aztán visszakapod, hogy nem találtak semmi hibát.
2019. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elég gáz őszintén.

Oké már ki is száradt és semmi baja.. De most nem egy olcsó telefon és vízbevitel után 2 napig szar azért vicc

2019. júl. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!