Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet telefont bérelni?

Lehet telefont bérelni?

Figyelt kérdés
Újonnan vettem egy Huawei telefont kötöttem rá 2 évre biztosítást is, akkor még nem tudtam, hogy ez csak átverés és lehúzás, mert most, hogy berepedt a telefon kijelzője már nem akarják kicserélni, inkább javíttatni akarják, cserekészülkéet nem adnak, meg még fizetni is kell amikor visszahozzák 7000 ft-ot. Akkor mire fizette ma biztosítást?
2019. júl. 22. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy-hogy nem adtak cserekészüléket? Hogyhogy van rá biztosításod és még te fizess 7ezret? Hát ne hagyd annyiban, meg nagyon úgy néz ki, hogy tényleg át akarnak verni. Bepróbálkoznak sokszor, de fenyegesd meg őket, hogy kiteszed Facebook-ra, vagy felkeresed a helyi megyei lapot.

Oda vitted egyébként, ahol a szerződést kötötted? Mert ez fontos infó lenne.

2019. júl. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A biztosítás nem arról szól, hogy kapsz egy vadi újat helyette, hanem arról, hogy ha lehet, megcsinálják szervizben.
2019. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sem pedig arról, hogy ingyen javítanak minden hibát. Önrészt mindenképp fizetni kell, ha nem garanciális a hiba. Annyi különbséggel, hogy a biztosítással lényegében részletre fizeted előre a majdani hibát, így nem egyben kell kifizetned 40-50 ezer Ft-ot. Senki nem ver át senkit, szimplán nem olvastad el a szerződést.
2019. júl. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!