Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 55000-ért ajánlanátok okostele...

55000-ért ajánlanátok okostelefonokat?

Figyelt kérdés

Ami szép képeket csinál, viszonylag sokáig bírja az aksija, gyors. Legjobban fotozásra kellene. Maximum 60.000Ft

Ne előfizetős legyen.

A Samsung Galaxy a40 vagy a50-en gondolkodtam, csak most nem engedhetem meg magamnak.


2019. júl. 22. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiért nem sok van ezekkel a kitételekkel .

Akkor inább gyűjts és 100 körül nézz ott már vannak hetekhez az igényekhez egész jó telefonok .

Használtat ne vegyél , mert azok sok esetben le tiltott ex előfizetős telefonok vagy le vannak gyilkolva .

Igen mind a kettővel találkoztam azóta csak új telefon .

Nekem most egy huawei p20 prom van akcióban médamarkban 97 volt és egy nagyon jó telefon .

Persze nem tudja egy tripla kamera vagy rendes tükörreflexes kamera szintjét , de használható és szép képeket csinál .

Mai világban olcsó , jó , mindennek megfelelő telefon nincs

2019. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi
2019. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Redmi note 7 [link]
2019. júl. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!