Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ki akartam tisztítani a JBL...

BossKing05 kérdése:

Ki akartam tisztítani a JBL fülbe dugható fülhellgatómat száraz fültisztítóval, levettem a gumi sapkát, megtisztítottam, és amikor visszatettem, nem szólt olyan jól mint a másik, ez miért van és mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés

2019. júl. 26. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
. Annyit lehet csinálni, hogy hozzárontod a másikat is, vagy megszokod így.
2019. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha van a fülhallgató nyílásán rács, vedd le őket a fenébe, valszeg a tisztítás során belenyomtad a retket ami addig csak rajta volt, és így eltömítetted. vedd le mindkét oldalról, úgy fog szólni, mint amikor megvetted, csak utána vigyázz hova teszed, ne nagyon kerüljön bele szösz meg minden sz..r :D
2019. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!