Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sal mélynyomó, , melyik a jobb?

Sal mélynyomó, , melyik a jobb?

Figyelt kérdés

melyik a legjobb egy 17 literes dobozba? Arra kéne hogy dübörögjön


-Sal SPA 2030


-Sal SBV 2020


valakinek volt már valamenyik?

(ha nem jó egyik sem dübörögtetésre, akkor mondjon max 7ezer Ft/db 20cm átmérőjűt)



2019. júl. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
az SPA 2030-hoz kb 40-50L-es ládát ajánl a gyártó, szóval talán az SBV passzolna ilyen kis ládába... amúgy 7 ezer forintos 20 centis hangszórótól ne várj nagy dübörgést :D főleg úgy, hogy már egy kész ládába teszed, aminek valszeg köze nincs ahhoz ami a hangszórónak kellene
2019. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dobozt itthon találtam :) ,,, de van nekem egy 16centis mélynyomóm és az nagyon jól dübörög (7 literes)
2019. júl. 31. 09:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Neked még vagy nagyon jó a füled,vagy nem hallottál még szobában 18"-os nyomókat " Dübörögni " :-)
2019. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem kell 18", hogy jól dübörögjön... nálam 20-asok döngetnek olyat, hogy a SAL 40-50-es PA hangfalak bőőőőven elbújhatnak mellette :) de világos, hogy a kérdezőnek nincsenek hatalmas igényei ilyen téren, szóval lényegében választhatsz az alapján, hogy melyik tetszik jobban. Egy random ládába belerakva vagy jól fog szólni, vagy nem (valószínűbb a nem), de szerintem ez a ládaméret mindkettőnek kicsi.
2019. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sal SBV 2020 lett,, mekkora reflexcsövet szerezzek hozzá?


-itthon pvc csőből lenne vagy ha olyan akkor bolti

2019. aug. 7. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem aktuális, de nekem a 18"-os mélynyomóm akkorát szól max hangon, hogy bereped az ablak :D
2021. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!