Logitech z5500 mélynyomó égett szag?

Figyelt kérdés
Apróhirdetésben eladtam valakinek egy Logitech Z5500 5.1 házimozi hangfalat, amit kb. két éve nem használtam, de amikor igen, akkor nálam soha semmi baja nem volt. Amikor a vevő otthon kirpóbálta, azt panaszolta, hogy egy rövid, kb. 70% -os hangerejű használat után felforrósodott a mélynyomó, és égett szagot árasztott. Lehetséges ez? Elronthatta túlvezérlés? Vagy csak a hosszú idő alatt rárakódott por miatt lehet?

2019. aug. 2. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Van ilyen, hogy régóta nem használt készülék átmelegedve porszagot ad, eleinte.

Mindennek tetejébe itt is volt többször kérdés, amikor ilyen konstrukciók erős melegedésére panaszkodnak, de ezeknél ez is normális, mert egy erősen melegedő trafó van benne és B-osztályú (rossz hatásokú) végfokok.

Úgyhogy nem kell vele foglalkozni, ha működik, akkor jó.

Szokjon hozzá, hogy melegszik, még akkor is, ha forrónak tűnik. Ezek nem olyan érzékenyek, mint sokan képzelik.

2019. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Ki kéne fújni, régen be nem kapcsolt elektromos eszköz, gyakori probléma, nekem az erősítőm csinálta ezt.
2019. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!