Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Suzuki Swift (1999) hangrendsz...

Suzuki Swift (1999) hangrendszer átalakítás?

Figyelt kérdés
Előre gondoltam egy 16,5-es szettet, vagy hátra egy mélyláda. A gyári hangszórót a műszerfalban érdemes lehet szerintetek magas hang kiadására használni, vagy építsék be külön magassugárzót? Milyen mélynyomót/ komplett ládát és erősítőt ajánlatok hozzá?

2019. aug. 5. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen hangszóró van a műszerfalban, de a szokásos szélessávút én inkább cserélném a 16,5-ös készletben adott példányra, mert bizonyára jobb is, illetve a mellékelt hangváltóhoz is az illeszkedik legjobban.

Miután gyári párosítás.

Noha ilyeneket sokan kevernek, legyen 1 db hangváltó, teszek hozzá akármilyen hangszórókat és kész. De az nem biztos, hogy olyan lesz, mint a pontosan egymáshoz tervezett / hangolt eszközök.

Mélynyomó választásánál sokat számítanak az egyéni szempontok, méret, forma, mi fér el, hová, ezért sem tudok ehhez hozzászólni, illetve nem is követem, hogy miket lehet kapni manapság.

2019. aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez a részéhez, mindössze annyit tennék hozzá, hogy előre a műszerfalba nem fér be 10 cm-nél nagyobb hangszóró, így általában az ajtókat alakítják át, oda tesznek nagyobb hangszórókat.
2019. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre itt a magassugárzóról volt szó a kérdésben, ami nagyon jó térhatást / hangzást tud adni a műszerfalból, nyilván én is csak arról beszéltem.
2019. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy, ha félreérthető, akkor kijavítom, amit írtam:


Nem tudom, milyen hangszóró van a műszerfalban, de a szokásos szélessávút én inkább cserélném a 16,5-ös készletben adott magassugárzóra.

Ezt persze a tapasztalat mondatja, nekem is oda van beépítve a magas és nagyon bevált, noha más típusú autó.

2019. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!