Ipad 2 vagy Ipad mini 1 2019-ben? Vagy másik fajta?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam, hogy vennék egy használt ipadet, lehetőleg olcsón. A 2-es, vagy az első mini mennyire lehet használható manapság? Vagy melyik az a még olcsó amelyik jó?
2019. aug. 13. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Éppen használható, de vedd figyelembe, hogy az új, iPad OS csak Mini4, és 5. generációs iPad-ekre fog érkezni. Amelyik termékre megszűnik az oprendszer támogatás, az előbb-utóbb egyre használhatatlanabb lesz.


Ettől függetlenül a családban van mini2 és mini3 is (ezek a touchID-t leszámítva ugyanazok), teljes megelégedettséggel használják, és szerintem 2-3 évig még fogják is.

2019. aug. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én a helyedben iPad 2018 9’7-et vennék. Alapjáraton olcsó készülék. Nekem is az van, én 115 ezer forintért vettem. De meglehet találni kedvezőbb áron is :)).
2019. aug. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már csak ezt ezek közül szeretnél választani,akkor a mini 1-et válaszd. Hardveresen ugyanazok. Ugyanúgy 512 MB memória van bennük. Viszont kamerában sokkal jobb a mini 1. Az iPad 2-nel az előlapi kamera felbontása 0,3 MP míg a mini 1-nel 1,2 MP. A hátlapi kamera felbontása a 2-nel 0,7 MP, a mini 1-nel pedig 5 MP. A kijelző felbontása ugyanaz náluk, de a mini 1 jobb, mert kevesebb területen fér el ugyanannyi pixel (768x1024). Tehát sok mindenben a mini 1 egy egy összenyomott iPad 2.
2022. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!