Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tehetek a Tv-vel? Csúnya...

Mit tehetek a Tv-vel? Csúnya képet ad, és nem talál HD csatornát, pedig a másik igen.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendelkezem egy Philips 47pfl4398h/12

FullHD Tv-vel. De sajnos nagyon csúnya képet ad. Pont a mai nap vettünk egy másik Tv-t másik szobába, és első csatorna kereséskor ugyan olyan csúnya képet adott,de után újra próbáltam, és sok HD, új csatornák, meg ilyenek. Megprobaltam a Philipsel is, de semmivel nem jutottam előre. Minden segítséget köszönök előre.



2019. aug. 13. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy analógra hangoltad először a másikat is, digitálisra kell.

Analógon nincs EPG (ismertetőjel) és HD-műsorok sem.

2019. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám, hogy analóg csatornákat találtál.


Milyen szolgáltatód van? Nyújt kódolatlan digitális csatornákat?

(Digi kábel ilyen. Telekom kábelnél viszont kell box vagy CAM kártya)

2019. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Digi a szolgáltató. Most újra próbáltam, és most van sok új csatorna, de HD még mindig nem jelent meg.
2019. aug. 13. 19:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ennek a TV-nek nekem nagyon szokatlan, fura, bonyolult a menüje. Nagyon eldugott pár dolog. Így sajnos nem tudom, hogy hol is tudok digitális keresés indítani. Van egy menüpont, ami a "Digitális: Vételei teszt" ezen belül van a csatorna keresése, jelsebesseg uzemmod, jelsebesseg. A csatorna keresésnél meg kell adni egy MHz értéket. (xxx.xx MHz)

Amit nem tudok, hogy hogy mennyi.

2019. aug. 13. 20:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg van egy csatornák keresése menüpont egy másik helyen. Itt frissíteni és ujratelepiteni lehet a csatornákat. Kivalasztom a ujrarakast, Magyarország, utána kábel vagy antenna? Kivalsztok egyet, ott indítás vagy beállítás. Beállítással van frekvenciakereses, analóg csatorna, szabad/kódolt
2019. aug. 13. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:

Vételi teszt vagy manuális keresés nem kell most neked.

Automatikus legyen, kábel és digitális.

Alábbi beállítás nem feltétel, de bizonyos esetekben gyorsíthatja a folyamatot, illetve a hálózati azonosító segítségével a műsorok sorrendjét úgy állítja be, ahogy a szolgáltató eltervezte.

Ne tévesszen meg, hogy lentebb kézi beállítás szerepel, ez mégis az automatikus keresésre vonatkozik:

[link]

Melyek a DIGI DVB-C digitális kábeltévé szolgáltatásának kézi beállításhoz szükséges paraméterei?

A DVB-C digitális kábeltévé szolgáltatásunk kézi beállításhoz szükséges paraméterei:

Symbol rate: 6900

Digitális közszolgálati csomagunk csatornáinál: 6000

Moduláció: 256 QAM

A hálózati azonosító:

Debrecenben: 1002

Kiskunhalason: 1003

A többi városban: 1001

2019. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hali! Nagyon szépen köszönöm, hogy hogy ezt mind leirtad! Közben sikerült osszehozni, addig próbálgattam a módokat.

Köszi!

2019. aug. 13. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!