Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért magas a PING-em Xbox-on...

Durdi kérdése:

Miért magas a PING-em Xbox-on és hogyan csökkenthetném?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


a netem telekomos, 1000 mbites, a router és az xbox one x között megy egy 50 m-es utp 6os árnyékolt kábel aminek elvileg 100 m-en keresztül nincs jelvesztesége. A padláson keresztülhúzva, igaz néha kicsit megfeszült a falban miközben húztam, a padláson pedig nem volt csőben véghúzva, csak szabadon a gerendákon. az egyik csatlakozót Kellett csak levágni, de szakszerűen kötöttem össze újra és krimpeltem össze.


A routeremben a box NAT-ja ki van nyitva, a szükséges portok megnyitva, IP cím DMZ-be berakva. A routerem telekomos. Nálunk csak IPV4 hálózat van, a boxnak a 6-os ajánlott, de ez elvileg nem lehet probléma.


A problémom, hogy a pingem 40 és 50-en között mozog. A sebesség megvan, 700 le, 300-400 fel még csúszidőben is.


Tudnátok segíteni, hogy mi lehet a probléma?



2019. aug. 15. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek 40-50 ping az nagyon jó. Az érezhető probléma 70-80 felett jön.

Ez ellen nem tehetsz semmi csak, hogy nem használod másra a neted addig még játszol. Minden egyéb eszközről lekapcsolódsz, de ezzel is max 5-6ms leszel előrébb.

2019. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:

A hozzáférési pontodnál nézd meg egy eszközzel (laptop vezetékkel rákötve) hogy mennyi a ping. Ha ott is annyi akkor a szolgáltatásod minősége ilyen sajnos.

A Cat6-os kábelnek tényleg nagyobb a zavar immunitása, de nem azt jelenti hogy ebből kifolyólag 100 méterig nem szed össze zavart.

A 40-50 es ping azért nem a legjobb, nálam átlag 15mS, van hogy 15-20, de inkább 12 körüli.

2019. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a boxot nem vittem át ugyan, de már wifin keresztül is a routernél 15s ping körül mérek, lehet, hogy megsérült a kábel mikor áthúztam a padláson, megpróbálom kicserélni.
2019. aug. 16. 00:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 50-60 a pingem,és kb ugyanannyi a pong-om,ha épp nem esik ki egy egy ping a kábel végén..
2019. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!