Tigris1996 kérdése:

Egyszerre hány xbox one kontroller csatlakoztatható számítógèphez?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrèg vettem egy vezetèk nèlküli xbox one s konrollert pc-hez, nagyon szuper, tènyleg minden pènzt megèrt... Ès az èrdekelne hogy lehet-e egyszerre többet is csatlakoztatni a számítógèphez úgyanilyen xbox one s bluetooth-os vezetèknèlküli kontrollerből?


Mondjuk hogy legalább kettő legyen...?!



2019. aug. 15. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"Xbox vezeték nélküli kapcsolat használata esetén 8 darab Xbox vezeték nélküli kontrollert csatlakoztathat egyszerre, vagy 4 darab kontrollert, amelyhez Xbox csevegő headset van csatlakoztatva. Ha a kontrollerekhez Xbox sztereó headset van csatlakoztatva, akkor csak 2 kontrollert lehet egyszerre csatlakoztatni."


Microsoft honlapjáról másoltam.

2019. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt amúgy èn is láttam, csak abban a táblázatban nem igazán tudtam èrtelmezni, igy már mindenhol rakerestem de nem találtam infót, közben meg az id megzavart hogy valaki ezt mondja valaki azt ès nem tudom eldőnteni most akkor mi a helyzet, olyan szemèlytől meg nem tudtam megkèrdezni akinek esetleg tapasztalatanis van a dologban, így csupán nem akartam felsűlni vele hogy veszek mèg egyet ès kiderül hogy nem is működne, na az nagy tökön csapás lenne :D mondjuk legrosszabb esetben mèg mindig ott van az usb-s vevőegysèg utánvásárlása, köszi.... :)
2019. aug. 15. 15:56
 3/3 anonim válasza:
nekem 2 van, egy fehér és egy kék, gond nélkül működnek egyszerre! tehát kettő minimum, majd tervezek egy harmadikat is venni, meglátjuk de legalább kettő működik az biztos! :)
2019. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!