Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony NWZ-B183F mp3 lejátszó...

Sony NWZ-B183F mp3 lejátszó gyorstöltését hogy kell elvégezni?

Figyelt kérdés

Továbbá, rátettem tölteni (első használat) és egy idő után elsötétül a kijelzője.


A másik mindig mutatta, mikor teljesen feltöltött.



2019. aug. 16. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

"Sony NWZ-B183F mp3 lejátszó gyorstöltését hogy kell elvégezni?"

Nem kell ilyennel törődnöd, a készülék nem tudja.


"Továbbá, rátettem tölteni (első használat) és egy idő után elsötétül a kijelzője."

Ezzel sincs gond.


"A másik mindig mutatta, mikor teljesen feltöltött."

70 perc kb a teljes töltés, szóval egy óra múlva már használható, ha nem volt teljesen lemerülve.

2019. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]


itt azt írja, hogy 3perces gyorstöltés, de hogyan?

2019. aug. 16. 16:31
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az csak azt jelenti, hogy 3 perc alatt annyit tölt rajta, hogy kb. 20 percig tudod hallgatni, de ez nem egyenlő a gyorstöltéssel.
2019. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akkor milyen a gyorstöltés?
2019. aug. 18. 18:03
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ez nem egy plusz funkció, hanem az alacsony fogyasztás és az akksi kis teljesítménye miatt van, az én lejátszóm is tudja ugyanezt, az is Sony, de nem gyorstöltés.

Valahogy el kell adni, de nyugi, mert ezt te nem tudod urányítani.

2019. aug. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!