Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy kell tárolni a fülhallgat...

Hogy kell tárolni a fülhallgatót, hogy ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés

2019. aug. 17. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én hosszú ideig a polcon tartottam, nem használtam és elromlott.
2019. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám. Vigyázok rá, nem dobálom, gyűröm, stb. Mégis tönkremegy hamar. Pedig nem rossz minőség.
2019. aug. 17. 14:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Volt olyan, hogy kb. 1 hónapot állt kibontatlanul, felbontottam, és 2 hét után tönkrement.
2019. aug. 17. 14:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A titok nyitja: jó minőségűt kell venni.

A fülhallgatóknak nincs semmi speciális tárolási igénye, nem romlandó. Persze az extrém körülmények semminek se tesznek jót, az embernek se: tűző napon, esőben, vízben, nagy szárazságban tárolva/használva minden hamarabb tönkremegy.

2019. aug. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Nekem a 10 000 forintos is úgy tönkrement, ahogy a 3000 forintos. Szóval...
2019. aug. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Ami elromolhat el is romlik. Attól, hogy 10ezer Ft-os még nem jelenti azt, hogy nem romolhat el, csak valamivel kisebb az esély rá, mint egy 3ezer Ft-osnál.
2019. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A garanciapapírral együtt kell tárolni.
2019. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A titok nyitja:

Egyszer kell venni egy jobb minosegut, dragabbat.

Most ha belegondolsz, tegyuk fel veszel egy 1500ft-osat tonkre megy 1 honap utan, vehetsz egy masikat az is tonkremegy ennyi ido utan es igy tovabb...hosszabb tavra jobban megeri egy dragabb, tartosabb + meg garancia is jar ra ha esetleg meghalna kozben.

Regebben en is veszegettem az 1500-8000ft kozotti fulhallgatokat es soha nem birtak ki egy evet sem. Tavalyelott vettem egy egy markasabb bluetoothos fulhallgatot es mai napig semmi baja pedig rendesen nyuzom, nem azt mondom, hogy a legjobb vetel volt, es ha vezetekest vettem volna kb. 10ezer forintot sporoltam volna, de meg mindig jobban jartam igy, mintha 12 honap alatt 9 8000ft-osat vettem volna.

2019. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt a gondom. Vettem drót nélkülit. Az elsőnek pocsék volt a hangja, a második tökéletes. Évek óta használom. A vezetékesek pár hétig bírták
2019. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát, nekem a jó minőségi bluetooth-osnak is elromlott az egyik fele két hónap után.
2019. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!