Tudtok ajánlani konzolhoz valami olcsó headset-et, amin a játékot és voice chat-et is hallom egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem fontos, hogy nagyon jó hangzása legyen, csak azért halljam rendesen a játékot. Meg egy kábele legyen, amit bele tudok dugni a tvbe,vagy a psbe.

2019. aug. 22. 10:15
 1/6 A kérdező kommentje:

Például egy ilyen jo lenne?

[link]

2019. aug. 22. 10:26
 2/6 Garott ***** válasza:
Én erre korábban a telefonom (samsung) headset-jét használtam. Annak jó minősége volt, hisz a telefonnál fontos, hogy jól halld és beszélhess is.
2019. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, de azt csak a kontrollerbe tudod dugni nem? Akkor a játék hangja a tvn lenne, én azt szeretném, hogy azis a füles e legyen.
2019. aug. 22. 13:45
 4/6 Garott ***** válasza:

Igen alapban így van, azt viszont már a ps menüjében tudod beállítani, hogy minden hang a kontrollerre jöjjön (azaz a fülesre).

Itt egy videó a beállításról, fejből nem tudom a menük nevét, főleg nem magyarul, de az Adjust sound and devicesben kell átállítani az outpot to headphones-t all audiora:

https://www.youtube.com/watch?v=83HmI2vhK0g

2019. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Óhh köszi, na így már akkor legalább tudod használni a sima fülesem :)

Köszi szépen, pont valami ilyen videót kerestem hogy lehet beállítani.

2019. aug. 22. 15:07
 6/6 A kérdező kommentje:
*tudom
2019. aug. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!